Burmistrz Miasta Ustroń podaje do publicznej wiadomości, że na podstawie Zarządzenia nr 295/2019 Burmistrza Miasta Ustroń z dnia 2 października  2019r. w dniach od 7 października 2019r. do 9 października 2019r. odbędą się konsultacje społeczne z mieszkańcami Miasta Ustroń oraz organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Miasta Ustroń w sprawie odbierania odpadów komunalnych od okreslonych właścicieli nieruchomośc, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.

Konsultacje zostaną przeprowadzone za pośrednictwem strony internetowej Miasta, gdzie osoby zainteresowane mogą przedstawić swoje stanowisko odnośnie ww. projektów aktów prawa miejscowego. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Anna Wilisowska..

 

Link do strony konsultacji: https://konsultacje.ustron.pl/

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zarządzenie Nr 301/2019 Burmistrza Miasta Ustroń w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Miasta Ustroń oraz z mieszkańcami Miasta Ustroń w sprawie odbierania odpadów komunalnych od określonych właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.
Podmiot udostępniający informację:Wydział Środowiska i Rolnictwa - UM Ustroń
Informację opublikował:Justyna Stępień
Data publikacji:07.10.2019 08:22
Informację aktualizował:Justyna Stępień
Data aktualizacji:07.10.2019 08:43