OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Burmistrz Miasta Ustroń ul. Rynek 1, 43-450 Ustroń

 zaprasza do złożenia ofert w konkursie na:

Dostawa mebli biurowych dla Urzędu Miasta w Ustroniu

Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia:

Wymiary pomieszczenia

Szerokość – 264 cm

Długość - 610cm

Opis Lady  1 sztuka

Lada kasy zamontowana w wąskim pomieszczeniu 2,5 m ,pod kątem 45 stopni. Łamana w dwóch miejscach z zamykanym przejściem w środku lady W miejscu złamania zamontowane dwa postumenty wykonane z płyty giętej mdf, oklejone dekorem firmy "Dekodur' lub podobnej jakości. Na postumentach umieszczony blat w kształcie koła taki jak na blacie górnym. całość wykonana z płyty obustronnie laminowanej firmy "Kronopol' lub o podobnej jakości. Blat górny kuchenny, o grubości 40 mm oklejony obrzeżem pcv 2 mm Wszystkie kanty oklejone obrzeżem pcv 2mm. Blat dolny roboczy o gr. min 28 mm , może być pogrubiony płytą mdf 10 mm i oklejony obrzeżem pcv 2mm. Nogi pod blatem metalowe w kształcie odwróconej litery T. Dwie klawiatury plastikowe montowane pod blatem. Całość należy przed wykonaniem ,skorygować z istniejącymi wymiarami pomieszczenia, dobrać kolorystykę, omówić ją ze zleceniodawcą. W konkursie dopuszczalne są też inne propozycje, projekty o innym eleganckim charakterze .

Opis kontenerka 2 sztuki

Kontenerek na kółkach, z trzema szufladami Uchwyty metalowe, prowadnice rolkowe dobrej jakości. Zamykana jedna górna szuflada na zamek ,może być z boku kontenerka. Blat 28 mm, pogrubiony płytą mdf 10mm. Obrzeże pcv 2mm  wymiary  50x50x50. Kontenery wykonane w charakterze lady do, której będą dostawione.

Opis szafy 1 sztuka

Szafa z drzwiami przesuwnymi wykonana z płyty obustronnie laminowanej .Oklejona obrzeżem pcv 2mm. System przesuwny firmy Indeko, lub Laguna . Drzwi okute rączkami usztywniającymi. wymiary1850mm x 1600mm x370mm, wewnątrz 2 przegrody i półki .Rozstaw półek dopasowany do wymiarów standardowego segregatora biurowego.

Opis szafy ubraniowej – 1 sztuka

Szafa ubraniowa powinna mieć dwie półki, od góry i od dołu. wym. 500mm Rurkę do wieszania .Wykonana w standardzie reszty.

Formularze zawierające informacje o sposobie przygotowania oferty można odebrać osobiście w siedzibie zamawiającego, pok. 33 w godzinach od 8°° do 15, drogą elektroniczną: kerix@poczta.onet.pl lub pobrać ze strony www.ustron.bip.info.pl;

Koperta powinna być odpowiednio oznaczona: Konkurs – Dostawa mebli biurowych dla Urzędu Miasta w Ustroniu

Wymagany termin realizacji zamówienia to dzień 30.12.2008r.

                       

Osoby uprawnione do kontaktów z oferentami: Agnieszka Kochan         tel. 33 8579-315

W sprawach procedury konkursowej:                     Ireneusz Staniek       tel. 33 8579-320

Zamkniętą kopertę, zawierającą ofertę, należy złożyć w siedzibie zamawiającego w terminie do 16.12.2008r. do godz. 10:00

Kryteria porównania i oceny ofert: Najniższa cena.

Gwarancja 12 miesięcy od dnia odbioru robót.


                                                          

Ustroń, dn. 08.12.2008r.

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Dostawa mebli biurowych dla Urzędu Miasta w Ustroniu
Podmiot udostępniający informację:UM Ustroń
Informację opublikował:Ireneusz Staniek
Data publikacji:08.12.2008 12:40
Informację aktualizował:Ireneusz Staniek
Data aktualizacji:17.12.2008 14:16